Europa. Opowieści podróżne

reportaż
Magazyn Kontynenty
2019-04-04
2019-04-04
reportaż literatura faktu opowieści podróżne podróż

więcej Więcej

Zbiór esejów i opowiadań dla ludzi podróżujących. Ale chyba nie koniecznie w modne kierunki i na all inclusive.
Bardzo ciekawe historie. Odnalazłam tam inna perspektywę na miejsca w których byłam, inspiracje kolejnych kierunków na podróżniczej drodze, bliskie mi kosztowanie lokalnej kuchni i próbowanie trunków.
Na tyle mnie wciągnął, ze postanowiłam zamówić numer, czy dwa,...

Na półkach: , , , ,

Zbiór reportaży. Kwalifikowanych jako podróżne i publikowanych wcześniej w "Kontynentach" Antologia taka, znaczy się. Lepsze i gorsze. Jednak przeważają te słabsze.

Bardzo ciekawy i co zaskakujące jak na antologię równy i trzymający wysoki poziom zbiór esejów publikowanych na łamach Kontynentów, których motywem przewodnim jest Europa. Mnie wciągnęło tak że następne tomiki czekają w kolejce do przeczytania :)

• Ebook
  • Reportaże