Podręczny polsko-rosyjski słownik biznesmena

Okładka książki Podręczny polsko-rosyjski słownik biznesmena
Jurij LukszynWanda Zmarzer Wydawnictwo: Difin encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Difin
2004-01-01
2004-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Acta Albaruthenica 10 Iryna Barouskaja, Nina Barszczewska, Katarzyna Bortnowska, Iryna Burdzialowa, Mikołaj Chaustowicz, Tomasz Czarnecki, Siarhiej Czyhryn, Katarzyna Drozd, Helena Głogowska, Grzegorz Górski (białorutenista), Mirosław Jankowiak, Radosław Kaleta, Siarhiej Kawalou, Lija Kisialowa, Hanna Kislicyna, Rolf-Dieter Kluge, Bronisław Kodzis, Stefan Kozak, Jurij Lukszyn, Adam Maldzis, Giennadij Nikołajew, Jan Orłowski, Irena Rudzewicz, Michał Sajewicz, Antoni Semczuk, Ludmiła Sińkowa, Walentyna Sobol, Stanisław Szadyko, Iwan Sztejnier, Tadeusz Szyszko, Mikołaj Timoszuk, Olga Tratsiak, Michaś Tyczyna, Tomasz Wielg, Teresa Zaniewska, Ihar Zaprudski, Magdalena Zawadzka, Wanda Zmarzer
Ocena 0,0
Acta Albaruthe... Iryna Barouskaja, N...