2002 słowa po angielsku

2019-01-01
2019-01-01

Okładka książki Księga historii Laura Aceti, Giorgio Bergamino
Ocena 2,5
Księga historii Laura Aceti, Giorgi...

Jako dziecko bardzo lubiłam tego typu obrazkowe książeczki z angielskimi słowami. I chyba nadal patrzę na tego typu książeczki z pewnym sentymentem. Niemniej jednak nyślę, że jest to bardzo ciekawa forma nauki języka, jak i również sposób na rozwijanie wyobraźni.
Książka jest wykonana bardzo starannie, oprócz zdjęć opatrzonych rysunkami są też różne zadania, które zachęcają do dalszej nauki.

Dodaj cytat z książki 2002 słowa po angielsku