2002 słowa po angielsku

Firma Księgarska Olesiejuk
encyklopedie, słowniki

Okładka książki Księga historii Laura Aceti, Giorgio Bergamino
3,0
Księga historii Laura Aceti, Giorgi...

Jako dziecko bardzo lubiłam tego typu obrazkowe książeczki z angielskimi słowami. I chyba nadal patrzę na tego typu książeczki z pewnym sentymentem. Niemniej jednak nyślę, że jest to bardzo ciekawa forma nauki języka, jak i również sposób na rozwijanie wyobraźni.
Książka jest wykonana bardzo starannie, oprócz zdjęć opatrzonych rysunkami są też różne zadania, które zachęcają...

• 52 książki - 2019

Dodaj cytat z książki 2002 słowa po angielsku