Śnieżne skrzydła

Okładka książki Śnieżne skrzydła
Constantin Chiriță Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Klub Siedmiu Przygód literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Klub Siedmiu Przygód
Aripi de zăpadă
Nasza Księgarnia
1977-01-01
1977-01-01
Danuta Bieńkowska
zima góry narty

Przegenialna książka. Szkoda, że pozostałe tomy serii o Czereśniowcach nie zostały przetłumaczone na język polski.

ciekawa opowieść dla młodzieży i nie tylko. podtrzymuje napięcie do ostatnich stron;)

Dodaj cytat z książki Śnieżne skrzydła