Arteterapia. Narodziny idei, ewolucja teorii, rozwój praktyki

Okładka książki Arteterapia. Narodziny idei, ewolucja teorii, rozwój praktyki
Szulc Wita Wydawnictwo: Difin nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Difin
2011-01-01
2011-01-01

To dobre kompendium, choć napisane średnio. Dużo wątków migawkowo rzuconych, nierozwijanych zbytnio, a szkoda. To taka pigułka encyklopedyczna, dająca minimalne rozeznanie w temacie. Warto wyjść od tej pozycji, aby szukać dalej. Bogata bibliografia.

• 52 książki (2016)
  • Czytane fragmentami, bo studia

Dodaj cytat z książki Arteterapia. Narodziny idei, ewolucja teorii, rozwój praktyki