Zapomniany malarz. Wielkie marzenie o uczłowieczeniu chleba razowego.

Okładka książki Zapomniany malarz. Wielkie marzenie o uczłowieczeniu chleba razowego. Vito Bardena
Vito Bardena Wydawnictwo: EGIN Sp. z o.o. albumy
32 str. 32 min.
albumy
Zapomniany malarz. Wielkie marzenie o uczłowieczeniu chleba razowego.
EGIN Sp. z o.o.
2016-03-25
2016-03-25
32 min.
Seba Szyszko zapomniany malarz wielkie marzenie o uczłowieczeniu chleba razowego ostatnia martwa kaszanka amputacja rozumu spokojny leszcz

Bardzo ładnie wydana książka-album. Dobre malarstwo w ciekawy sposób skomentowane. Mało jest na rynku pozycji takich jak ta. Estetyka i głębia treści może poruszyć nawet tych, których zahipnotyzował blichtr współczesnego świata.
Zachęcam do lektury.

Zachęcam do lektury.

Świetna pozycja. Synteza wnętrza człowieka. Pytania, które powinien sobie zadać każdy. Można poczytać w wolnej chwili i pomyśleć co jest w życiu naprawdę wartościowe. Nietuzinkowe obrazy. Polecam.

Wyjątkowa pod każdym względem.Każdy może znaleźć coś dla siebie.Przemijanie, samotność, miłość, upadek społeczeństwa ale również zachęta do działania, zmieniania siebie i dawania dobrego przykładu. Krytyka chciwości, wyzysku i znieczulicy a z drugiej strony nadzieja, że może jest jeszcze szansa. Widać, że autor nie mógł wszystkiego opisywać dosłownie, zatem trzeba czasem czytać między wierszami.Do tego ciekawe obrazy (w tym ostatnia martwa kaszanka, wyrwane marzenia).

Ciekawa pozycja, ciekwe obrazy, warto przeczytać :)

Ciekawa pozycja, ciekwe obrazy, warto przeczytać :)

Książka ostrzega przed zbliżającą się przemianą społeczeństwa ludzi w roboty, automaty i systemy komputerowe. To już nie jest fantastyka - to dzieje się na prawdę. W zakończeniu autor używa słowa "protestujemy". To jest najważniejsze przesłanie tej publikacji. Temat jest integralnie związany z dysproporcją płac (właściciele i szefowie zarabiają 10 a nawet 100 razy więcej niż pracownicy. Bezrobocie i deptanie godności człowieka. Do tego romantyczne tematy przemijania, samotności i prawdziwej miłości ozdobione fotografiami obrazów Sebastiana Szyszko.

Vito Bardena Zapomniany malarz. Wielkie marzenie o uczłowieczeniu chleba razowego. Zobacz więcej