Biegnij z głową!

Marcin Ignacyk Wydawnictwo: Psychoskok poradniki
2016-04-07
2016-04-07
Psychoskok
Biegnij z głową Marcin Ignacyk orientacja w terenie biegi bieganie sport maraton biegacze trening nawigacja w terenie tajniki biegania

Książka o nie tak bardzo popularnej dzis dyscyplinie sportowej - biegach na orientacje. Jednak jest to dyscyplina , która niesłusznie pozostaje w cieniu. Jest to dyscyplina , która rozwija ciało fizyczne i myślenie a więc ducha. Poradnik dla początkujących, który zagrzewa do działania i wyjścia na przeciw temu sportowi.

Bardzo dobry poradnik dla początkujących biegaczy na orientację, takich jak Ja ale i bardziej wytrawnym może się przydać, w ramach rozszerzania doświadczeń. Wiele cennych porad i obserwacji na temat posługiwania się mapą i kompasem ale głownie w zakresie zasad zdobywania formy, treningu i przygotowania do biegów. Nie jest to książka , którą się po prostu czyta do niej warto...

Przyznam, że nie spodziewałam się, że książka zrobi na mnie takie wrażenie.

Przypadkiem wzięłam ją w ręce od kolegi, który biega i zachęca mnie do tego samego. Osobiście uważam, że sport jest ok, ale niekoniecznie dla tak leniwych jak ja:)

Myślę jednak, że z tą książką mogłabym spróbować choćby nauczyć się bardzo praktycznej orientacji w terenie, z którą wiele kobiet...

Jako początkujący biegacz muszę przyznać, że ebook sprawdził się bardzo dobrze. Planuję wystartować w tego typu imprezie i wiem, że dzięki informacjom zawartym w ebooku bez wątpienia będzie mi łatwiej:)

Jeden z niewielu poradników, które zdecydowałem się zakupić. Na szczęście się nie zawiodłem, autor przedstawia podstawy potrzebne do pierwszych startów. Napisane prostym zrozumiałym językiem by każdy mógł zrozumieć i wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego rodzaju biegów.

Bardzo przydatny poradnik z wieloma cennymi informacjami, przybliżającymi i wyjaśniającymi chętnym i zainteresowanym, czym są biegi na orientację. Ta dyscyplina sportowa staje się coraz bardziej popularna, dlatego warto coś o niej wiedzieć. najważniejszą sprawą w biegach na orientację jest współgranie ze sobą, a wręcz zsynchronizowanie umysłu i ciała, co daje niesamowitą...

Ksiązką bardzo pomogła mi na początku przygody z bieganiem na orientację. Przydatne i niezbędne informacje. Zmotywowała mnie do pierwszego startu - przede mną kolejne. Polecam!

Poradnik bardzo konkretny, dużo cennych informacji teoretycznych i praktycznych. Bardzo przydatny dla osób rozpoczynających biegi na oreintację.

Ebook bardzo przydatny, szczególnie dla początkujących. Wniosek jest jeden - najlepszy nie jest ten, kto najszybciej biega, ale ten, kto najszybciej myśli i podejmuje właściwe decyzje w czasie biegu.

Konstrukcja publikacji oparta jest na czterech merytorycznych obrazach – rozdziałach, w których za pomocą logicznej sekwencji autor wyjaśnia tajniki tego sportu, od...

Dyskusje

• E-book