Dziewczyna w zbroi

dziewczyna zbroja krucjaty trąby jerychońskie
Alicja Trusewicz
powieść przygodowa
dziewczyna zbroja krucjaty trąby jerychońskie

Jest to opowieść pełna przygód, zagadek i historii z wyraźnie zarysowanymi postaciami, dylematami i problemami konfliktów zbrojnych i zgrabnie wplecionym wątkiem romansowym. Czytanie książki jest niezwykle przyjemne i wciągające. Łatwo jest się wczuć w któregoś z bohaterów. Jedyna wada-czemu ta przygoda jest taka krótka?! Gorąco polecam każdemu

Dodaj cytat z książki Dziewczyna w zbroi