Okładka książki Chore sztuki. Choroba/tożsamość/dramat. Przemiany podmiotowości oraz formy dramatycznej w utworach scenicznych przełomu XIX i XX wieku
Dorota Sajewska Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Interpretacje Dramatu (tom 11) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Interpretacje Dramatu (tom 11)
Księgarnia Akademicka
2005-01-01
2005-01-01
Teatr Dramat Teatr współczesny

Okładka książki Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku T.J. Clark, David Crowley, Jakub Depczyński, Francis Frascina, Dorota Jarecka, Michał Kozłowski, Joanna Mytkowska, Krzysztof Pomian, Łukasz Ronduda, Dorota Sajewska, Bogna Stefańska, Katarzyna Szotkowska-Beylin, Piotr Słodkowski, Aleksy Wójtowicz
Ocena 7,0
Nigdy więcej. ... T.J. Clark, David C...
Okładka książki RE//MIX: performans i dokumentacja Tomasz Plata, Dorota Sajewska
Ocena 0,0
RE//MIX: perfo... Tomasz Plata, Dorot...