Dyskusje o książce Ojcowie szóstego levelu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
47 tyg. temu
Poleć książkę
 Mroki Mroki Co polecisz osobie, która się wszystkiego boi?
2 lata temu
Czytamy w weekend
Mój plan w tym tygodniu nieznacznie się zmienił, więc w ten weekend zaczynam  Wybrana Wybrana, licząc, że zostawi po sobie miłe wspomnienie i niedosyt
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( styczeń 2017 )
Będę musiała też się zacząć rozglądać jak będę chciała coś niedostępnego, zwłaszcza że Twoje książki są, patrząc na zdjęcia, zawsze w bardzo dobrym stanie (o ile nie idealnym). :) "Prosto z piekła" nie czytałam, będę musiała sobie wypożyczyć z biblioteki. Spojrzałam na allegro z ciekawości - rzeczywiście najtaniej to tam nie jest...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20613
7 lata temu
[Zakończony] Tata na medal - wygraj książkę "Ojcowie szóstego levelu".
Mam pytanie do wygranych? Czy dostaliście już swoje książki? Bo ja niestety czekam i doczekać się nie mogę. A strasznie zależało mi na tej pozycji :/