rozwiń zwiń

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Okładka książki Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
Kamila Rowińska Wydawnictwo: Złote Myśli poradniki
poradniki
Złote Myśli
2015-01-01
2015-01-01

Okładka książki Żyj 120 lat! czyli moc mikroodżywiania Anna Augustyn-Protas, Marta Mieloszyk-Pawelec
Ocena 6,1
Żyj 120 lat! c... Anna Augustyn-Prota...
Okładka książki Spa dla umysłu. Zadbaj o siebie by zadbać o innych Ula Dąbrowska, Rafał Ohme
Ocena 6,1
Spa dla umysłu... Ula Dąbrowska, Rafa...

Warto przeczytać, dużo oczywistych rzeczy ale zawsze człowiek sobie coś uświadomi. Książka na 2 wieczory, dużo ciekawych spostrzeżeń i fajnych cytatów. Polecam

Dodaj cytat z książki Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale