Daj się pokochać dziewczyno

Okładka książki Daj się pokochać dziewczyno Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk Patronat LC
Okładka książki Daj się pokochać dziewczyno
Katarzyna MillerJoanna Olekszyk Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
poradniki
Zwierciadło
2019-01-23
2019-01-23
9788381320658
asertywność miłość poradnik psychologia relacje międzyludzkie relacje rodzinne rozwój osobisty seksualność styl życia współczesna kobieta

Okładka książki Kasia na kryzys. Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów? Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk
Ocena 6,8
Kasia na kryzy... Katarzyna Miller, J...
Okładka książki Znaleźć faceta i nie zwariować Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller
Ocena 6,4
Znaleźć faceta... Suzan Giżyńska, Kat...
Okładka książki Być córką i nie zwariować Anna Bimer, Katarzyna Miller
Ocena 6,7
Być córką i ni... Anna Bimer, Katarzy...

Okładka książki Instrukcja obsługi toksycznych ludzi Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller
Ocena 5,3
Instrukcja obs... Suzan Giżyńska, Kat...
Okładka książki Jak się nie rozstać, a jeśli się rozstać, to jak? Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller
Ocena 7,0
Jak się nie ro... Suzan Giżyńska, Kat...
Okładka książki Życie jest fajne Katarzyna Miller, Małgorzata Szcześniak
Ocena 6,4
Życie jest fajne Katarzyna Miller, M...
Okładka książki Życie od A do Z Dariusz Janiszewski, Katarzyna Miller
Ocena 6,6
Życie od A do Z Dariusz Janiszewski...

Na półkach: , , , , , , ,

Przydała mi się bardzo lektura tej książki. To forma rozmowy między dwoma kobietami -cenioną psycholog i dziennikarką magazynu Sens. Wiele wypowiedzi trafiło do mnie bezpośrednio i uzmysłowiło, że wszystkie miłości nie są proste i łatwe do zdefiniowania.

To pierwsza książka Pani Kasi którą przeczytałam i jestem naprawdę pod wieeeelkim wrażeniem! Coś niesamowitego. Wspaniała, z humorem. Bardzo mądra. Pewnie jest wiele tego typu pozycji na rynku ale mi zdecydowanie odpowiada ten gorący temperament, osobowość autorki, jej potężne serce. Jest ostra, ma niezłe teksty ale w tym właśnie cały jej urok. Nie we wszystkim tam się z nią zgadzam ale nie muszę, żeby ją uwielbiać.

Na półkach: , , , ,

Warta przeczytania, chociaż niepozbawiona wada.
Polecam, ponieważ co by nie powiedzieć, to wciąż Katarzyna Miller!

Warta przeczytania, chociaż niepozbawiona wada.
Polecam, ponieważ co by nie powiedzieć, to wciąż Katarzyna Miller!

Książka dobra, raz się zgadzałam z Kasią a raz sobie w duchu myślałam, że przemawia przez nią feministka. Dotychczas znałam Kasię jedynie z babskich programów pogadankowych. Co do samej książki dobrze się czyta, uznałabym ją za literaturę lekką, właśnie w stylu pogadanki przy kawie. Jedno trzeba jednak pamiętać każdy człowiek i przypadek jest inny i szukanie odpowiedzi w książce o ogólnym przekazie nie koniecznie musi się dobrze skończyć. Miła lektura od tak na jesienna pogodę zdecydowanie wyłącznie dla pań . Niektóre obserwacje Kasi wywołały u mnie uśmiech na twarzy bo miałam wrażenie że czytam o sobie a z drugiej strony wcale nie jest mi z tymi cechami źle jak pisze autorka ;).

Dla mnie Katarzyna Miller jest bardzo... "życiowa"! Nie owija w bawełnę, tylko mówi prosto z mostu co myśli i czuje!
Czasami taka forma mnie onieśmiela, a czasem myślę sobie "takich ludzi potrzebujemy, żeby zrozumieć i móc naprawić SIEBIE".
Wkład autorki w samorozwój kobiet jest nieoceniony! Czytając jej książki czuję się jakbym była na sesji terapeutycznej.
Świetna książka, dzięki której znowu zrozumiałam, jak wiele mogę zmienić wchodząc w konfrontację ze szkodliwymi schematami zachowań, które zadomowiły się w mojej głowie.
Polecam!

Świetna...

Jak zawsze wspaniała Katarzyna Miller, jej życiowe rady, doświadczenie, mądrość, dowcipne teksty, po prostu świetnie się to czyta i świetnie się w klimacie tej książki odnajduję.
Pani Kasia nie jest samozwańczym psychologiem -" kołczem" tylko profesjonalistką, dlatego serdecznie polecam!

Bardzo lubię Katarzynę Miller, a kiedyś nawet uwielbiałam czytać jej felietony. Obecnie jednak trochę jej opinii mnie już nie satysfakcjonuje, nie przemawia do mnie jakbym już wyrosła. Książka ciekawa jednak mam wrażenie, że jest obszerniejszym powieleniem poprzednich pozycji autorki... I nie chodzi o formę dialogu ale o tematy, które były już w poprzednich publikacjach. Pomimo to polecam każdej dziewczynie ta lekturę bo porusza tematy poważne w bardzo lekki, czesto obrazowy sposób.

Treść, którą każdy zdrowy człowiek powinien znać na pamięć. Niby oczywiste oczywistości, każdy wie, a jednak rozjaśnia nam spojrzenie na nas samych.

Życiowo i z humorem jak to u pani Kasi. Oczywiście jeżeli komuś odpowiada ten humor i to podejście do życia. Mnie odpowiada🤠

Bardzo lekka, miła i przyjemna w czytaniu, pokazuje fajne spojrzenie na związek i relacje :)