Self-Portrait

Data 1. wydania:
2012-04-05
angielski
9780141195506

Okładka książki In Transition: A Paris Anthology Hans Arp, Djuna Barnes, Samuel Beckett, Paul Bowles, Paul Eluard, Ernest Hemingway, James Joyce, Franz Kafka, Noel Riley Fitch, Pablo Picasso, Man Ray, Rainer Maria Rilke, Gertrude Stein, Tristan Tzara
Ocena 0,0
In Transition:... Hans Arp, Djuna Bar...

Wady:
- Lee Miller wspomniana zaledwie dwa razy. Trochę mało biorąc pod uwagę fakt jak duży wpływ miała na Man Ray'a. Ale może po prostu nigdy jej nie wybaczył, że od niego odeszła.
- kiepska reprodukcja zdjęć (ale od czego jest internet)
- liczyłem na trochę dokładniejszą panoramę artystyczną Paryża lat 20., ale nie wiem czy niespełnione oczekiwanie można zakwalifikować jako wadę.

Zalety:
- cała reszta

Wady:
- kiepska reprodukcja zdjęć (ale od czego jest internet)

Dodaj cytat z książki Self-Portrait