Opowieść o Agatce

Prószyński i S-ka
2016-05-10
1991-01-01
literatura polska Agatka pytania odpowiedzi Zbigniew Larwa

“Pająki są może i miłe, ale mają jedną poważną wadę - są brzydkie.” “Opowieść o Agatce” Beaty Krupskiej została wydana w 1991 roku, więc kawał czasu temu. Moim zdaniem, nadal można ja spokojnie polecić. Opowiada o przygodach sześcioletniej dziewczynki, która poznaje ciekawą postać Tercjusza. Między treścią typową dla dzieci można znaleźć mądre myśli oraz dużo humoru. Do tego ma piękne, czarnobiałe ilustracje.

Książka z moich dziecięcych lat :) Chyba dzięki niej polubiłam książki....wielki sentyment...wspaniała lektura dla dzieci :)

Beata Krupska Opowieść o Agatce Zobacz więcej
Beata Krupska Opowieść o Agatce Zobacz więcej