Miasto wiatru

Okładka książki Miasto wiatru
Pierdomenico Baccalario Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Century (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
2008-09-19
Maria Głuch
century

więcej Więcej

Kolejny tom serii Century bardzo mi się spodobał i wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Uważam, iż ta część jest zdecydowanie lepsza od pozostałych. Fajnie się ją czyta.

Najciekawsza za wszystkich części.

Ta książka wprost zapiera dech w piesiach! Szybkie tempo akcji bardzo mi się podobało. Nowa umiejętność Mistral jest cudowna. Według mnie to najlepsza część z tej serii. Naprawdę godna polecenia!

Trzecia część niesamowitych przygód czwórki przyjaciół z różnych zakątków świata. Tym razem wszyscy spotykają się w Paryżu, gdzie mieszka Mistral. Już samo dostanie się do Miasta Wiatru będzie wymagać dużej odwagi i czujności. Nasi bohaterowie po raz kolejny będą musieli rozwiązywać trudne zagadki, wejdą w posiadanie kolejnych cennych artefaktów a Mistral odkryje swój...

Cudowna książka, wciąga, zaciekawia, pochłania;)

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo przyjemna lektura. Ciekawe wątki, ciekawie poprowadzona akcja, ciekawi bohaterowie... Ciekawa książka! Tak samo, jak jej poprzedniczki - część trzecia także zachwyca. Polecam każdemu! :)

Trzeci tom... Jak się mówi na coś czterotomowego? W każdym razie trzeci z czterech. Pełen tajemnic i wydarzeń. Polecam!

Bardzo fajna kontynuacja. Okładka jak zwykle jest fantastyczna. Od razu zaczynam czytać 4. część.

Książka ciekawa i zaskakująca. Fajnie rozbudowani bohaterowie i niemożna się powstrzymać od wzięcia następnej części.

1 257
  • Fantastyka