Dzieci lampy i kobra królewska

Okładka książki Dzieci lampy i kobra królewska
Philip Kerr Wydawnictwo: Albatros Cykl: Dzieci Lampy (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
2008-01-01
Danuta Górska
P.B. Kerr powieść młodzieżowa Dzieci Lampy

więcej Więcej

Bardzo fajnie lekko się czytało chociaż spodziewałam się większego wyzwania dla bohaterów niż główny antagonista
Żałuję że nie przetłumaczono więcej książek z młodymi dżinami bo zostaliśmy z paroma nieskończonymi wątkami

książka nie jest zła jednak nie powala. osobiście nie polecam.

Wciągająca, ciekawa i niezwykła.
Tak samo jak poprzednie :D

Kolejna książka z tej serii i kolejna, która mi się spodobała. Polecam wszystkim, którzy chcą poznać przesympatycznych dżinów :)

MASKRA!!!!!! Nie polecam tej książki

Bardzo fajna książka, jednak nie zachęca do przeczytania jej po raz kolejny.

,,Stawanie się niewidzialnym jest dużo niebezpieczniejsze, niż się wydaje"

Rodzeństwo John i Filippa Gaunt z pozoru wydają się normalnymi dziećmi. Prawdę o ich dalszym losie zna ich matka i bliscy krewni. Bliźnięta nie są zwykłymi ludźmi, lecz dżinnami. Swoje pierwsze urodziny obchodzą po wyrwaniu ludzkich zębów mądrości. Na przyjęciu urodzinowym mogą pojawić się tylko...

Jak dla mnie rewelka! Trafiłam kiedyś na dwie pierwsze części na wyprzedaży i polubiłam tę serię.Czekam na następne części!

ciekawa i wciągająca

• Chcę w prezencie