Cuda z nieba. Nadzwyczajna historia Annabel Beam

Christy Wilson Beam Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael biografia, autobiografia, pamiętnik
Miracles from Heaven. A little Girl, Her Journey to Heaven and Her Amazing Story of Healing
Anna Karina Kosek
Dom Wydawniczy Rafael
Bóg ocalenie cud drzewo wypadek
biografia, autobiografia, pamiętnik
Anna Karina Kosek
Bóg ocalenie cud drzewo wypadek

Książka według mnie piękna,wzruszająca i ani razu się przy niej nie nudziłam.

Piękna książka napisana prawdziwymi wydarzeniami. Książka wzrusza i bawi. A także uczy aby nigdy przenigdy się nie poddawać i walczyć do końca.

Zanim przeczytałam historię Annabel obejrzałam film na jej podstawie. Ekranizację pokochałam od razu, kilka razy popłakałam się ze wzruszenia, emocje były niesamowicie wielkie. Udało mi się teraz przeczytać książkę i jestem zaskoczona. I ekranizacja i książką opowiadają tą samą historię, a jednak czułam się jakbym poznawała sekrety rodziny Beam od nowa. Muszę przyznać, że...

książke przeczytałam w jedno popołudnie. Nie zachwyciła mnie jakość szczególnie a;e też niezniechęciła i nie nudziła. Czyta się lekko, przejżyście. Ciekawa historia oparta na faktach , momentami smutna i wzruszająca.

" Tym którzy wierzą, żadne wyjaśnienie nie jest potrzebne.
Dla tych którzy nie wierzą, żadne wyjaśnienie nie jest możliwe"

Książka pomaga wierzącym ukorzenić swoją wiarę, niedowiarkom zaś pokazuje jak nie trzeba dużo aby cuda dostrzegać w codzienności. Postawa rodziców Annabel godna do naśladowania, wiele z nasz może w nich dostrzec trudy rodzicielstwa, z którymi się...

W pierwszej kolejności obejrzany film dopiero później książka wpadła w moje ręce. Znając już historię, niestety pozycja ta nie wciągnęła mnie wcale. Choć film żądzi się innymi prawami, to według mnie wystarczy obejrzeć ekranizację.

Książka bardzo dobra! Religijna literatura faktu. Polecam zarówno dla wierzących jak i niewierzących!

Najpierw widziałam film i to pewnie trochę przytłumiło emocje, których mogłabym mieć więcej przy czytaniu książki, ale to nie znaczy, że mi się nie podobała. Podobała mi się bardzo, jest wciągająca, nawet jeśli nie zna się filmu, to po opisie książki czytelnika ciągnie do jej treści, a trzeba doczytać do końca, żeby poznać całą historię Annabel. Polecam ;)

Interesująca historia, nieco wzruszająca, szczególnie polecam jeśli chcecie obejrzeć film, lub już go obejrzeliście by poznać głębiej historię i rodzinę. Bardzo dobrze się czyta.

Przeczytałam książkę. Później sięgnęłam po film. Polecam taką właśnie kolejność. Film jest jak dla mnie dopełnieniem książki, aczkolwiek - w książce znajdą się wątki, których w filmie nie ma i odwrotnie.
Jest to świadectwo cudu jaki dokonał się w życiu Anabell i jej rodziny. Nie ma co dyskutować w tej kwestii. Opisana historia niesie nadzieję. Myślę, że może być siłą dla...

Dyskusje

• 2018
  • 2016
  • Z biblioteki
  • Historie prawdziwe
  • POSIADAM
więcej mniej

Christy Wilson Beam Cuda z nieba. Nadzwyczajna historia Annabel Beam Zobacz więcej