Podstawy glottodydaktyczne nauczania języka polskiego dzieci polonijnych

Okładka książki Podstawy glottodydaktyczne nauczania języka polskiego dzieci polonijnych
Jerzy Brzeziński Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
1987-01-01
1987-01-01
język język polski nauczanie języka polskiego dwujęzyczność Polonia

Okładka książki O psychologii i psychologach. Między uniwersytetem a praktyką Jerzy Brzeziński, Piotr Oleś
Ocena 8,0
O psychologii ... Jerzy Brzeziński, P...
Okładka książki Psychologia akademicka. Podręcznik. Tom 1 Jerzy Brzeziński, Bartłomiej Dobroczyński, Dariusz Doliński, Andrzej Falkowski, Adam Grobler, Elżbieta Hornowska, Tomasz Maruszewski, Edward Nęcka, Włodzimierz Oniszczenko, Ryszard Stachowski, Jan Strelau, Wiesław Łukaszewski
Ocena 7,0
Psychologia ak... Jerzy Brzeziński, B...