Słownik tematyczny języka angielskiego

Okładka książki Słownik tematyczny języka angielskiego
Una Maclean-HańćkowiakPiotr Ratajczak Wydawnictwo: Kanion encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Kanion
1996-01-01
1996-01-01

Okładka książki Słownik konwersacyjny języka angielskiego Neil Harvey-Smith, Piotr Ratajczak
Ocena 4,0
Słownik konwer... Neil Harvey-Smith, ...

Absolutnie niezbędna książka, jako nauczyciel byłabym dużo gorsza, gdybym jej nie miała. Po pierwsze, można się samemu z tego uczyć, bo naprawdę jest czego, tyle tematów, doskonale podzielonych. To ułatwia, kiedy mamy lekcje z prawnikiem, sami możemy się doszkolić z tych działów, ale i jemu to zadać do nauki. Całą masę testów mam przygotowanych na podstawie poszczególnych rozdziałów, często uczniowie mieli przez to większą motywację, po nauczeniu rozdziały robiliśmy sobie ćwiczenia w oparciu o dane słówka i zwroty.
Są trudne działy, ale są też banalne.
Polecam każdemu i do każdego celu.

Dodaj cytat z książki Słownik tematyczny języka angielskiego