Dogadaj się po grecku

Okładka książki Dogadaj się po grecku
Żaneta Barska Wydawnictwo: Żaneta Barska encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Żaneta Barska
2019-07-01
2019-07-01
grecja język grecki rozmówki greckie

Świetne opracowanie, przejrzyste, bardzo estetycznie i solidnie wydane. Podręcznik oprócz mnóstwa przydatnych zwrotów (i fonetycznego zapisu) zawiera dużo cennych informacji o języku Greków, gramatyce a nawet gestach przez nich używanych. Bardzo polecam!

• Antyczna Grecja

Dodaj cytat z książki Dogadaj się po grecku