The Proposal: A Mediator Story

Okładka książki The Proposal: A Mediator Story
Meg Cabot Wydawnictwo: Avon Impulse Cykl: Pośredniczka (tom 6.5) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Pośredniczka (tom 6.5)
Avon Impulse
2016-01-06
Data 1. wydania:
2016-01-06
angielski

Jak dla mnie ciut za krótka. Za szybko i za łatwo się wszystko stało. Jednak cieszę się, że miałam okazję przeczytać trochę historii z życia Suze już po liceum. Chociaż nie zmieniła się ona ani trochę. Nadal wpada w tarapaty a Jesse jak zawsze ratuje ją. Jest to ciut bardziej dorosła część w porównaniu do poprzednich części.

Niestety, jak Pośredniczkę uwielbiam, to ta część była meeeega słaba...

Niestety, jak Pośredniczkę uwielbiam, to ta część była meeeega słaba...

Meg Cabot po angielsku jest jeszcze lepsza niż po polsku. :D

Meg Cabot po angielsku jest jeszcze lepsza niż po polsku. :D

Humor, za który uwielbiam Meg. Czysta przyjemność wrócić do tej serii po paru latach!

Dodaj cytat z książki The Proposal: A Mediator Story