Święty Mikołaj

literatura dziecięca
Bolesław Ludwiczak
mikołaj święta skrzaty prezenty

2088

Gdzieś na dalekiej północy Finlandii z dala od spojrzeń ludzi, znaleźć można niezwykłą wioskę Świętego Mikołaja. To właśnie o niej jest ta opowieść.

Bardzo podoba mi się pomysł autora dotyczący tego, że każde dziecko na świecie ma własnego Świętego Mikołaja, który troszczy się o to, aby dostało ono wymarzony prezent. Na pochwałę zasługuje również fakt, że autor otwarcie...

• Dla dzieci
  • Czytam dzieciom