Na Oceanie Atlantyckim

2015-12-24
2015-12-24
12 min.
8302035858

Śmieszek był z tego Sienkiewicza. :) Napisał bardzo zgrabny tekst o rejsie po Atlantyku, w którym oprócz relacji z samej podróży, wrażeń i plastycznych opisów zawarł także celne uwagi na temat ludzkich przywar. Cięty język i humor, którym okrasił całość - zdecydowanie na plus. :)

Świetnie napisana!!!

Świetnie napisana!!!

Dobrze się to czyta.

Dobrze się to czyta.

Bohater miażdżący celną ripostą celników w Nowym Jorku podbił moje serce. Przyjemna, krótka lektura o popularnym u Sienkiewicza motywie emigracji.

Wyzwanie LC na maj (krotka forma)

Wyzwanie LC na maj (krotka forma)

Dodaj cytat z książki Na Oceanie Atlantyckim