Ewa Daszewska Wydawnictwo: Śląsk biografia, autobiografia, pamiętnik
Śląsk
Śląsk
biografia, autobiografia, pamiętnik
2011-01-01

Książkę czyta się szybko i przyjemnie, ale mało jest opisów i sytuacji, które dzieją się na Dębowym Polu nad czym, jako mieszkanka tej wsi, ubolewam 😉. PS. Na Dębowym Polu już rosną dęby.

Wspomnienie miejsc,czasów i ludzi, dzieciństwa Autorki w Dębowym Polu i dorastania w mieście. Pełna miłości opowieść o Ojcu. Jest i miejsce dla antenatów, a burzliwe nieraz losy przypadły im w udziale. A w tym wszystkim wnikliwa obserwacja zmieniającego się świata, pełna szacunku wobec praw przyrody, z próbą zrozumienia ludzkich poczynań. Opowieść o ciekawości świata,...

• 😻Moje naj...
  • Mieszka ze mną