Dada, Iłła, Kika: listy z komody

Ewa Daszewska Wydawnictwo: Śląsk biografia, autobiografia, pamiętnik
Śląsk
biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-09-07

Kiedy w październiku 2013 roku poprosiłam Panią Ewę o dedykację na moim egzemplarzu "Mojego Dębowego Pola", długo rozmawiałyśmy. W tym czasie miałyśmy sporo okazji do rozmów, pracowałam wówczas w Jej mieście. Opowiedziała mi wtedy o swojej Teściowej. To była nieco tajemnicza opowieść, a jej bohaterka bardzo niezwykła. Nie wiedziałam wówczas, że Kika, że Iłła i że...

• Są w Bule
  • 😻Moje naj...