Uniwersytet bezwarunkowy

Okładka książki Uniwersytet bezwarunkowy
Jacques Derrida Wydawnictwo: Wydawnictwo Eperons-Ostrogi nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
L'Universite sans condition
Wydawnictwo Eperons-Ostrogi
2015-01-01
2015-01-01
Kajetan Maria Jaskander
Nauki społeczne filozofia socjologia pedagogka edukacja humanistyka uniwersytet praca performatywne dekonstruktywizm filozofiaspołeczna

Bywało lepiej, bywało gorzej

Bywało lepiej, bywało gorzej

Ciekawa koncepcja, kilka tematów którymi mona się zająć badawczo, język zrozumiały, nieco utopijne ale jeśli weźmie się pod uwagę dekonstrukcję to można dojść do wniosku, że możliwe "jak gdyby".

Dodaj cytat z książki Uniwersytet bezwarunkowy