Biały jak śnieg 1

Yumegari
2015-12-04
2015-12-04
Katarzyna Nowacka
przygoda komedia fantasy shonen-ai historyczny nadprzyrodzone manhua

Okładka książki Biały jak śnieg 2 Gui Zi, Tu Zi
Ocena 5,8
Biały jak śnieg 2 Gui Zi, Tu Zi

hym... cóż by tu napisać o pierwszym tomie? Kreska ładna, ładni chłopcy i w ogóle. Dobre też to, że nie ma za dużo postaci, jak to niekiedy bywa w tym gatunku. Autorka ograniczyła się tylko do 5 najważniejszych i starczy. Natomiast kończy się z takim momencie, że wypadało by sięgnąć po drugi tom.

Dodaj cytat z książki Biały jak śnieg 1