Kochać mimo wszystko

Okładka książki Kochać mimo wszystko
Kou Yoneda Wydawnictwo: Kotori Seria: Boys Love komiksy
komiksy
Boys Love
それでも、やさしい恋をする (Soredemo, Yasashii Koi o Suru)
Kotori
2016-05-27
2016-05-27
Data 1. wydania:
2014-04-01
Anna Piechowiak
manga yaoi boys love bl dramat romans okruchy życia kotori

Bardzo dobra

Bardzo dobra

To była wzruszająca historia...

To była wzruszająca historia...

Bardzo interesująca, wzruszająca historia dwóch zakochanych w sobie serc przyprawiona szczyptą zazdrości i łyżeczką niepewności. Myślę, że ta manga autorstwa Kou Yonedy jest absolutnym "must have" każdej osoby, która uwielbia historie o zagmatwanej miłości dwójki mężczyzn.

Dla mnie była to naprawdę wzruszająca historia! Kreska bardzo dobra, ale ujęcie wydarzeń nieco specyficzne. Dla mnie ten klimat był idealny, ale rozumiem, że ten odcień nie jest dla każdego. Uważam, że bohaterowie byli bardzo dobrze wykreowani, przez co naprawdę kibicowałam ich relacji. Dla mnie, bardzo dobra pozycja!

Zachowanie bohaterów jest dla mnie totalnie nie zrozumiałe. Są straszni.

Zachowanie bohaterów jest dla mnie totalnie nie zrozumiałe. Są straszni.

Dwóch salarymanów zakochanych. Deguchi nie bardzo pojmuje, na czym polega kochać kogoś i być mu wiernym, natomiast Onoda nie wie, że póki facet nie usłyszy "tak, będę z tobą", będzie bzykał się po kątach z innymi. Zarówno Onoda jak i Deguchi są beznadziejni w swojej miłości.
Ten ma mu za złe, że ukrywał się przez trzy lata i ani słowem pisnął, co czuje. Tamten zaś wciąż z uporem maniaka mówi "mój hetero-facet", co, naprawdę, mnie na miejscu Onody by zniechęciło do trwania w
związku, w którym twój partner wciąż ci przypomina, że jakiś czas temu leciałeś jedynie na laski.

Wszystko świetne, lecz kreska trochę słabsza.

Wszystko świetne, lecz kreska trochę słabsza.

Na półkach: , , , , ,

Przyjemna historia ucząca cierpliwości i podejmowania się działań. Pokazująca jak niedopowiedzenia mogą wywołać burze.

Dodaj cytat z książki Kochać mimo wszystko