Józef Łobodowski - in memoriam

poezja
2005-12-30
konkurs Łobodowski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Gorzki chleb. Ogólnopolski konkurs poetycki Jacek Dehnel, Andrzej Zając, Tadeusz Charmuszko, Piotr Mitzner, Zbysław Śmigielski, Barbara Szczepańska, Zdzisław Drzewiecki, Jerzy Fryckowski, Jarosław Jakubowski, Małgorzata Sochoń, Dorota Dziedzic-Chojnacka, Małgorzata Bogaczyk, Zuzanna Abrysowska-Luty, Mateusz Bielski, Paweł Szydeł, Grzegorz Zegadło, Paweł Woliński, Leszek Wójcik, Krzysztof Grzelak, Edward Popławski, Stanisława Kopiec, Janina Kozak-Pajkert, Tomasz Mieszkowski, Roman Dopieralski, Grzegorz Maria Pozimka, Joanna Barska, Stanisława Kopiec, Grzegorz Chwieduk, Magdalena Zawada, Elżbieta Włodarska-Nowak, Dominik Sulej, Wiesław Stanisław Ciesielski, K.J. Chechłacz, Ewa Szczeglacka, Tomasz Korpysz
7,5
Gorzki chleb. ... Jacek Dehnel, Andrz...

Dodaj cytat z książki Józef Łobodowski - in memoriam