Finansowanie dłużne w jednostkach samorządu terytorialnego

Okładka książki Finansowanie dłużne w jednostkach samorządu terytorialnego
Arkadiusz Kamiński Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wolters Kluwer Polska
2012-01-01
2012-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Dekada harmonizacji w prawie ochrony środowiska Tomasz Bojar-Fijałkowski, Bogusz Bomanowski, Joanna E. Bukowska, Zbigniew Bukowski, Daniel Chojnacki, Janina Ciechanowicz-McLean, Anna Duk-Majewska, Dorota Dziedzic-Chojnacka, Stanisław Gawłowski, Anna Haładyj, Ewelina Iwanek-Chachaj, Arkadiusz Kamiński, Leszek Karski, Krzysztof Kidawa, Joanna Kielin-Maziarz, Anna Kozińska, Monika A. Król, Monika Niedziółka, Maciej Nyka, Marcin Roliński, Maciej Rudnicki, Kamila Sobieraj, Jerzy Stelmasiak, Jacek Konrad Trzewik, Agnieszka Wąsikowska, Renata Zacharczuk, Monika Zakrzewska, Maria Żelazińska
Ocena 0,0
Dekada harmoni... Tomasz Bojar-Fijałk...