Młody Toruń poetycki. Antologia

2013-10-01
2013-10-01

Okładka książki Globalne wioski Tomasz Dalasiński, Natalia Dziuba
Ocena 7,0
Globalne wioski Tomasz Dalasiński,&...
Okładka książki Grała w nas gra Anna Adamowicz, Tomasz Bąk, Tomasz Dalasiński, Anna Dwojnych, Rafał Gawin, Radosław Jurczak, Rafał Krause, Mariusz S. Kusion, Kamil Kwidziński, Joanna Lech, Anna Mazela, Anna Musiał, Jolanta Nawrot, Kacper Płusa, Michał Pranke, Piotr Przybyła, Rafał Różewicz, Jakub Sajkowski, Dawid Staszczyk, Maciej Taranek, Maksymilian Tchoń, Anita Katarzyna Wiśniewska, Ilona Witkowska, Aleksandra Wrona
Ocena 5,8
Grała w nas gra Anna Adamowicz, Tom...

Choć poziom utworów "Młodego Torunia..." nie jest jednakowy, to jednak ich dobór - ukazujący różnorodność toruńskiej poezji - sprawia, że warto sięgnąć po tę antologię.

Dodaj cytat z książki Młody Toruń poetycki. Antologia