Krzysztof BudaszJoanna Łapińska Wydawnictwo: Difin nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Difin
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wybrane aspekty opodatkowania VAT. Nowości i zmiany 2014/2015. Orzecznictwo i interpretacje podatkowe Krzysztof Budasz, Joanna Łapińska
0,0
Wybrane aspekt... Krzysztof Budasz, J...
Okładka książki Podatek VAT w transakcjach wewnątrzwspólnotowych Krzysztof Budasz, Paweł Suliga
0,0
Podatek VAT w ... Krzysztof Budasz, P...