Być i działać w społeczeństwie. Dyskusje wokół teorii podmiotowego sprawstwa

Okładka książki Być i działać w społeczeństwie. Dyskusje wokół teorii podmiotowego sprawstwa
Katarzyna Iwińska Wydawnictwo: Nomos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Nomos
9788376881928

Okładka książki Spojrzenia. Pałac Kultury i Nauki w socjologicznym kalejdoskopie Andrzej Anterszlak, Agnieszka Babicka, Oskar Borzęcki, Marta Cegłowska, Katarzyna Dziekańska, Dorota Hanak, Lech Isakiewicz, Katarzyna Iwińska, Renata Kołos, Jan Komar, Karina Koziej, Szymon Majcher, Karolina Nawrociak, Olga Papaj, Michał Peciakowski, Bożena Przyłuska, Aleksandra Pyziak, Julia Sawicka, dr Monika Sawicka, Natalia Skomorowska, Marta Walaszek, Martyna Woropińska, Anna Wyka, Anna Wyszyńska
Ocena 6,0
Spojrzenia. Pa... Andrzej Anterszlak,...