Okładka książki Jak Adam Smith może odmienić Twoje życie. Zaskakujące rozważania o ludzkiej naturze i szczęśćiu
Russ Roberts Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress

Sięgnąłem po tą książkę skuszony komentarzem Nassima Taleba. Czytałem z zaciekawieniem, aż trafię na efekt "łał" dobre, genialne. Książka się skończyła szybko. Upewniłem się że nie pogubiłem kartek, ale nie. Taka myśl przyszła mi do głowy pamiętając komentarz Taleba, że on czytając tą książkę doszedł do konkluzji, aby tylko napić się whisky z Adamem Smithem. Nie polecam, no chyba że na bezludnej wyspie :)