Wojny napoleońskie

Bellona
wojskowość powszechna wojny napoleońskie
historia
wojskowość powszechna wojny napoleońskie

Sto stron, ładne, bogato ilustrowane wydanie, przystępny styl, trochę ciekawostek. Pojedyncze potknięcia, ale to nie ujmuje książce zalet.
Dla kogo są "Wojny Napoleońskie"?
Dla tych, których wiedza nie wyszła poza podręczniki szkolne, a chcieliby dowiedzieć się więcej. Ci, którzy trochę czytali o epoce napoleońskiej, ale pragną sobie wszystko poukładać i uporządkować też...

• Napoleonica
  • Historyczne ogólnie
  • Historia
  • Militaria
  • Wojskowość powszechna

Dodaj cytat z książki Wojny napoleońskie