Kuroko's Basket 8

Kuroko's Basket (tom 8)
komiksy
Karolina Dwornik, Jan Świderski
kuroko's basket waneko manga

Dużo gry, acz trochę mniej dynamicznych kadrów, za to więcej pokazujących szerokość boiska :) Co nie zmienia faktu, że bardzo miło się na wszystko patrzy a niektóre te bardziej dynamiczne kadry są bardzo dobrze narysowane. Więcej pracy twarzą w znaczeniu kadrów które pokazują dynamikę twarzy. Mnie ten tom jakoś nie wciągnął.

Na półkach: , , , ,

WAKACYJNY OBÓZ TRWA

Nieco spokojniejszy rozdział "Kuroko's Basket" w pewnym sensie trwa nadal. Na szczęście, choć na stronach dzieje się nieco mniej niż dotychczas (przynajmniej do pewnego momentu), sama manga nadal wciąga tak samo dobrze i dostarcza tych samych emocji, za którą fani ją pokochali. Jest więc klimat, humor, są ciekawe postacie i szybkiego tempa, wbrew temu...

• Manga
  • Mangi