Kuroko's Basket 8

Data 1. wydania:
2010-08-04
Karolina Dwornik, Jan Świderski
kuroko's basket waneko manga

Dużo gry, acz trochę mniej dynamicznych kadrów, za to więcej pokazujących szerokość boiska :) Co nie zmienia faktu, że bardzo miło się na wszystko patrzy a niektóre te bardziej dynamiczne kadry są bardzo dobrze narysowane. Więcej pracy twarzą w znaczeniu kadrów które pokazują dynamikę twarzy. Mnie ten tom jakoś nie wciągnął.

Na półkach: , , , ,

WAKACYJNY OBÓZ TRWA

Nieco spokojniejszy rozdział "Kuroko's Basket" w pewnym sensie trwa nadal. Na szczęście, choć na stronach dzieje się nieco mniej niż dotychczas (przynajmniej do pewnego momentu), sama manga nadal wciąga tak samo dobrze i dostarcza tych samych emocji, za którą fani ją pokochali. Jest więc klimat, humor, są ciekawe postacie i szybkiego tempa, wbrew temu co można by sądzić, nie brakuje. Gotowi na ciąg dalszy dobrej zabawy z Kuroko i kolegami?

Wakacyjny obóz treningowy trwa. Kagami i Kuroko starają się za wszelką cenę wypracować nowe sposoby na grę, ale będzie to trudniejsze, niż myśleli. Midorima wyzywa Kagamiego na pojedynek, który ten przegrywa, czy jednak upokorzenie przeciwnika było jego prawdziwym celem? Chłopak ze starcia wyciąga bowiem wnioski, jakich nie wysnułby gdyby musiał samodzielnie analizować własną grę.
Oczywiście nie samymi ćwiczeniami człowiek żyje. Na zakończenie obozu uczniów z Seirin czeka szansa obejrzenia finałowego meczu zawodów międzyszkolnych, w którym mierzą się Kaijou i Touou: dwie szkoły posiadające w swoich drużynach członków Pokolenia Cudów. A dokładniej Aomine i Kise, znakomitego gracza i zafascynowanego jego talentem młodego geniusza. Szykuje się starcie wielkich potęg.

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/06/kurokos-basket-8-fujimaki-tadatoshi.html

WAKACYJNY OBÓZ TRWA

Dodaj cytat z książki Kuroko's Basket 8