Zakład o życie wieczne i inne kazania krótkie

Michał Heller Wydawnictwo: Copernicus Center Press religia
9788378862031
Copernicus Center Press
filozofia nauka religia teologia homiletyka kazania
religia
9788378862031
filozofia nauka religia teologia homiletyka kazania

Krótkie acz treściwe kazania. Tak też można mówić w niedzielne przedpołudnie z ambony? Chętnie powitałabym tak otwarty i wszechstronny umysł w mojej parafii. Ks. Heller łączy świat wiary z nauką, a wiedza naukowa wyraźnie pomaga mądrze wierzyć. Po licznych książkach, które są zapisem medytacji z Pismem Świętym, kazania ks. Hellera pomagają nabrać rozsądnego dystansu do...

Takie 6,5. Czegoś mi brakowało.

• Chcę w prezencie
  • Teologia
  • Popularnonaukowe
  • Chcę kupić
  • POPULARNO-NAUKOWE
  • Wymienione/sprzedane/podarowane

Dodaj cytat z książki Zakład o życie wieczne i inne kazania krótkie