Koniec władzy

Moises Naim Wydawnictwo: Kurhaus Publishing Seria: Przywódcy nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The End of Power
Kurhaus Publishing
władza polityka przywództwo
The End of Power
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Przywódcy
władza polityka przywództwo

Donald Trump chce uczynić Amerykę znowu wielką ("make America great again"), Jarosław Kaczyński chce by Polska "wstała z kolan" i wtórują im miliony niezadowolonych obywateli.
Czyżby demokratyczne rządy okazywały się coraz bardziej bezsilne wobec wszelakiego rodzaju problemów?
Moises Naim zwraca uwagę na kilka ciekawych kwestii: siła/potęga nie gwarantuje sukcesu np....

Książkę wysłuchałem w formie audiobooka w jez. angielskim. Wstęp odczytany jest przez samego autora. To taki osobisty "touch" samego autora, lubię to. Jeśli autor osobiście odczytuje wstęp do własnej książki i słychać w jego głosie podniecenie i entuzjazm do tematu poruszanego w książce, to od razu taki autor zdobywa mnie jako gorliwego słuchacza/czytelnika.

Autor książki...

• Białe kruki
  • 1. 7. Polityka, Politologia i Filozofia Polityczna
  • Polityka
  • ZuckerbergPoleca
  • 1. 9. Cybernetyka
  • Roznosci
  • 4. 2. Dodane: 2K18

Dodaj cytat z książki Koniec władzy