Alchemia. Kalendarz 2015

Alquimia
Drzewo Babel
2014-10-01
2014-10-01
Michał Lipszyc, Andrzej Kowalski, Zofia Stanisławska-Kocińska, Zuzanna Bułat-Silva, Marek Janczur, Magda Malejczyk, Grażyna Misiorowska-Rychlewska
kalendarz sentencje

Wszystkie kalendarze z tej serii oceniam jednakowo. Liczy się dla mnie funkcjonalność jak i wygląd. Ten kalendarz ma: świetną kolorystykę (obrazy Estrady), jest bardzo wytrzymały (mam tu na myśli szycie, a to w moim przypadku jest najważniejsze), jest przejrzysty jeżeli chodzi o dni+tygodnie, posiada sporo dodatkowego miejsca na różne informacje, no i cytaty. Te ostatnie nie raz, nie dwa pomagały mi jakoś przetrwać niejeden ciężki dzień/tydzień.

Dodaj cytat z książki Alchemia. Kalendarz 2015