Komiks w PRL, PRL w komiksie.

Marcin Krzanicki Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej historia
Instytut Pamięci Narodowej
historia propaganda komiks PRL
historia
historia propaganda komiks PRL

Komiks przeciętnemu czytelnikowi literatury kojarzyć się będzie z zabawnymi historyjkami dla dzieci ujętymi w obrazki i dymki z tekstem. Tymczasem jest to bardzo zróżnicowana dziedzina sztuki (gdyż niewątpliwie do sztuki należy!). W Polsce tego typu twórczość pozostaje nadal w tyle za światową czołówką – jednak mylić się będzie każdy, kto twierdzi, że ukształtowała się...

• 0.3.Do kupna/pożyczenia
  • 2.Kultura i sztuka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Komiks w PRL, PRL w komiksie.