Cztery pory roku z teatrzykiem u boku

Okładka książki Cztery pory roku z teatrzykiem u boku
Beata Barbara Jadach Wydawnictwo: Wydawnictwo Fraszka Edukacyjna teatr
teatr
Wydawnictwo Fraszka Edukacyjna
2011-01-01
2011-01-01
inscenizacje scenariusze przedstawienia przedszkole

Świetna książka, bardzo często z niej korzystam przy przygotowaniu uroczystości na różne okazje, wiele interesujących scenariuszy, Dużym plusem są wzory masek do przedstawień, które można skserować, pomalować i przebranie gotowe

Dodaj cytat z książki Cztery pory roku z teatrzykiem u boku