Osaczeni w mroku

kryminał, sensacja, thriller
837129185X
Jan Strupczewski
Sheldon Utrata pamięci Mrok Śmierć Kryminał

To moje trzecie spotkanie z autorem, ale po przeczytaniu Gniewu aniołów i Mistrzyni Gry poprzeczka byla zawieszona naprawdę wysoko... i moim zdaniem, ta książka jest co najmniej o 1-2 klasy gorsza... nie jest to zła książka, ale napewno nie jest to sheldon w swoim najlepszym wydaniu !

Książka jest naprawdę dobra, ale nie wciąga tak bardzo jak "Mistrzyni gry", do której chyba już niestety będę porównywać wszystkie dzieła Sheldona. Jednak porusza bardzo podobne problemy, które wszystkie kręcą się tak naprawdę wokół pogoni za pieniędzmi i pójściem po trupach (i to dosłownie) do celu.

• Kryminał/Triller/Sensacja-zagraniczne
  • Przeczytane dawno temu
  • Sensacyjne/kryminały/thrillery
  • Chcę w prezencie
  • Czerwiec
  • Thriller/sensacja/kryminał
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Osaczeni w mroku