Okładka książki SMS Wolf. Jak niemiecki korsarz terroryzował Morza Południowe w czasie I wojny światowej
Richard GuilliattPeter Hohnen Wydawnictwo: Replika historia
historia
The Wolf
Replika
2011-01-01
2011-01-01
Jan Stanisław Zaus

Książka kupiona przez przypadek w supermarketowym koszu za złotych parę.

Bardzo miłe zaskoczenie.
Opis prawdziwych wydarzeń, które mogły być kanwą naprawdę świetnego filmu. Dla mnie historia była kompletnie nieznana.

Książka bardzo spójna w formie podzielona na parę rozdziałów. Ciekawie opisana historia, plus za wkładkę z kopiami archiwalnych zdjęć.

Bardzo dobrze się czyta i miejscami trzyma w napięciu.

Ciekawa pozycja ze względu na poruszany temat.

Książka kupiona przez przypadek w supermarketowym koszu za złotych parę.

Bardzo miłe zaskoczenie.

Bardzo dobrze się...