Tata, a Charlie powiedział...

Wydawnictwo: Api-Press satyra
Papa, Charly hat gesagt...
Ryszard Turczyn
Api-Press
Papa, Charly hat gesagt...
satyra
Ryszard Turczyn

Cykl książek, które zapoczątkowały bardzo popularny w latach 90. XX w. serial "Tata, a Marcin powiedział..." z Fronczewskim i Radwanem. Rozmowy dociekliwego, rezolutnego, nieco upierdliwego syna z ojcem, który chce mieć święty spokój, a dzieciak go męczy. Z tych dialogów i przekomarzań wynikają bardzo zabawne sytuacje i przekomiczne pointy.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tata, a Charlie powiedział...