Rynek pracy a szoki asymetryczne w unii monetarnej na przykładzie Unii Gospodarczej i Walutowej

Robert Wojciech Włodarczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie biznes, finanse
Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
praca rynek unia szoki
biznes, finanse
praca rynek unia szoki
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Analiza gospodarki otwartej. Model IS-LM-BP Andrzej Adamczyk, Robert Wojciech Włodarczyk
7,0
Analiza gospod... Andrzej Adamczyk, R...