Chorwacja i Czarnogóra

Okładka książki Chorwacja i Czarnogóra
Sławomir AdamczakKatarzyna Firlej-Adamczak Wydawnictwo: Pascal turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Pascal
2003-01-01
2003-01-01
Chorwacja Czarnogóra podróże przewodniki turystyka

Okładka książki Chorwacja Sławomir Adamczak, Krzysztof Bzowski, Katarzyna Firlej-Adamczak
Ocena 4,5
Chorwacja Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki Czarnogóra Sławomir Adamczak, Krzysztof Bzowski, Magdalena Dobrzańska-Bzowska, Katarzyna Firlej-Adamczak
Ocena 8,5
Czarnogóra Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki Czarnogóra Sławomir Adamczak, Krzysztof Bzowski, Katarzyna Firlej-Adamczak, Łukasz Gołębiewski, Łukasz Orbitowski
Ocena 5,0
Czarnogóra Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki Peru i Boliwia. Praktyczny przewodnik Sławomir Adamczak, Katarzyna Firlej-Adamczak
Ocena 6,7
Peru i Boliwia... Sławomir Adamczak,&...

Właściwy, czytelny układ treści, ułatwiający wyszukiwanie potrzebnych informacji. Odpowiednio opracowane mapki i dobrane zdjęcia. Przestudiowałam przygotowując się do podróży. Zobaczymy na ile zawarte w nim porady przydadzą się podczas zwiedzania.

Dodaj cytat z książki Chorwacja i Czarnogóra