Dyskusje o książce Ojciec tysiąca sierot

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Ogniwa większego łańcuszka, czyli siedem książek z prywatnej top listy
 Tygrys i Róża Tygrys i Róża  Światło, którego nie widać Światło, którego nie widać  Małe życie Małe życie  Szczygieł
1 rok temu
6 tłustych książek – wartościowe i długie lektury na tłusty czwartek
Jako żem stary to i stare grube księgi polecam  Diabeł i arcydzieło. Teksty przełomowe Diabeł i arcydzieło. Teksty przełomowe i  Kapuściński non-fiction Kapuściński non-fiction
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2018)
Bardzo miło wspominam lekturę  Doktor Sen i jak sobie dawkowałam tę książkę żeby za szybko jej nie skończyć ;) muszę kiedyś wrócić do niej i do "Lśnienia" :)
5 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( listopad 2016 )
Wrocławskie Targi Dobrej Książki:  Polne kwiaty, tak wiem mało, ale tyle już książek patrzy na mnie wyczekująco z półki, że nie chciałam ich dodatkowo zasmucać xD
Czytamy w weekend
Tych o poziomkach,malinach itp nie czytałam, ale gdy teraz wyruszę do biblioteki to kto wie czy nie zwinę z półki tej książki;) W sumie czemu by nie spróbowac skoro przeszłam kiedyś przez Kawiarenkę, która wg mnie niewiele ma wspólnego z literaturą (tam przepisy kulinarne dominują nad opowieścią) to tutaj powinno być o wiele ciekawiej.
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne