The Tornado

Kindle Edition
2015-04-13
2015-04-13
Missy Blue

Jewel przeszła przez piekło i już nigdy nie chcąc być ofiarą, pod przebraniem trenuje w klubie bokserskim. Gdy natrafia na kilku mężczyzn którym przeszkadza ze ćwiczy wraz z nimi a ukrywa się pod kapturem, zrywają z niej ciuchy co ukazuje że jest kobietą. właściciel klubu a były bokser MMA rusza jej na ratunek. Z czasem nie może wyrzucić z pamięci pięknej dziewczyny i postanawia ją odnaleźć . Historia Ashera i Jewel zmusza do refleksji , zaskakuje a także daje wiele otuchy dla ludzi wykorzystanych seksualnie. Bardzo polecam

Książka bardzo mi się podobała. Literatura obyczajowa & erotyk, Autorka ma lekkie pióro, dobrze opisani są bohaterowie. Oboje młodzi ale ciężko doświadczeni przez los. Ona - "silna" kobieta po przejściach, próbuje być samodzielna i niezależna, z ciętym języczkiem :). On-typ alfa, inteligentny i z poczuciem humoru, konkretny, opiekuńczy typ "do rany przyłóż".
Ciekawa fabuła, przemyślane kolejne wydarzenia, choć przewidywalne. Widać, że był pomysł na całą historię. Seks nie jest tematem przewodnim, od pierwszych stron, raczej cały czas jest gdzieś w tle. Znaczna część to opis tego, jak buduje się ich relacja i związek więc mamy czas na "zaprzyjaźnienie" się z bohaterami.Historia z narracją dwustronną, co generalnie ostatnio polubiłam. W drugiej części zdecydowanie +18. Niektóre sceny zbliżeń bardzo konkretne i szczegółowe ;) . Ale wg mnie napisane w przyjemny sposób.
Minusem jest dla mnie wątek z jej przeszłością. Historia straszna i niewyobrażalna dla mnie. I mam mieszane uczucia co do tego czy powinna być opisana w takich książkach (erotyki). Myślę, ze gdyby była mniejszego kalibru to książce nie odebrałoby to potrzebnego napięcia i emocji a nabrałaby zdecydowanie lżejszego charakteru. Ale to moje odczucia.
Ważne, że jest happy end i historia mnie wciągnęła.

Ciekawa...

Polecam książka świetna jest to romans połączony z erotyką. W książce można znaleźć dużo akcji, a tym bardziej najważniejsze pokazuje że warto walczyć i się nie poddawać. Książkę przeczytałam w parę godzin, więc moim zdaniem warto po nią sięgnąć.

Historia odkupienia i uzdrowienia. Juliet Jewel Mucciarone 23 lata to piękna dziewczyna która przeszła przez traumę, która pozostawiła ją złamaną. W miarę jak zaczyna się historia, odkrywa, że wykonuje trzy prace i próbuje trenować na lokalnej siłowni. Jest dzieckiem dużej włoskiej rodziny, która jest jej oddana, wspiera ją. Kiedy Jewel zaczyna trenować w siłowni, spotyka Jego .Asher „Tornado” Preston lat 26 były żołnierz piechoty morskiej, prowadzi lokalną siłownie , wojownik MMA . Jego życie też nie było usłane różami. Asher i Jewel nie mają typowej relacji miłość / pożądanie. Zaczynają jako przyjaciele. Asher bardzo szybko zdaje sobie sprawę, że Jewel ukrywa coś głębokiego i mrocznego. Asher nie naciskał Jewel, po prostu dał jej przestrzeń, której potrzebowała, by oddychać. Był taki spostrzegawczy i ostrożny. Czas, jaki spędzają razem Asher i Jewel, jest taki słodki i autentyczny. Tworzą piękny poraniony duet. Asher sprawił, że Jewel poczuł spokój, jakiego nie odczuwała od dłuższego czasu. Gdy tylko prawda zostanie ujawniona, Asher nie pozwala, by dziewczyna skulił się w sobie. Jest z nią bardzo cierpliwy. Utrzymując swoją "alfa" persona, prowadzi ją do zaufania ponownie. Historia wciąż się rozwija, podczas gdy zarówno Asher, jak i Jewel aspirują do osiągnięcia swoich osobistych celów. Bardzo przyjemnie czytało mi się tę książkę.

czytają tej książkę czasami czułam straszny ból, smutek, a czasami wydawało mi się że za dużo słodkości, ale najważniejsze, że czytając coś się odczuwa i taka powinna być dobra książka.

Historia fajna ale to za słodkie choć było kilka dobrych z dreszczykiem chwil . miło się czyta i szybko , wchłonęłam w dobę wiec wielki plus. :))

POLECAM zdecydowanie :) dla każdego kto lubi dobry romans z elementami erotyki :)
Asher,,Tornado,,-to nie byle kto ..kiedyś był wojskowym-obecnie jest wojownikiem MMA który prowadzi również siłownię.. Jest super sexowny, przystjny i wogule super super... Do jego siłowni przychodzi chłopak,uparcie tenujący każdego wieczoru..mówią na niego Loner bo nigdy z nikim nie rozmawia...I jakież to ogromne zdziwienie następuje kiedy wychodzi na jaw że ów chłopak to właściwie ...dziewczyna (przebrana w workowate ciuchy chłopaka),którą jest Juliet Jewel Mucciarone...
Jewel przeżyła tragedię niespełna rok temu,teraz nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie...nikomu ...poza Asherem który pragnie zdobyć jej zaufanie.. Chłopak jest poprostu cudowny ..i to w jak delikatny i ostrożny sposób postępuje z Jewel..jak bardzo mu na niej zależy...poprostu brak słów..i tak jak było napisane już w pewnej opinii
,,czeka się na wszystko z wielkim tchem,,
czeka się na ich pierwszą randkę, pierwszy pocałunek,każde kolejne spotkanie,każdy dotyk... i jego pierwszą walkę...
polecam dla mnie rewelacja :) całość dopełniają zabawne dialogi i zabawna Włoska rodzina Jawel :) polecam

Ona to 23 letnia dziewczyna, ktora rok wczesniej zostala napadnieta, wieziona przez kilka dni i gwalcona przez seryjnego morderce, teraz probuje pozbierac swoje roztrzaskane kawalki do kupy i uczy sie zyc na nowo w tym celu odwiedzajac silownie w przebraniu chlopaka.
On 25 letni byly zolnierz, ktory stracil przyjaciela, zawodnik MMA jest wlascicielem w/w silowni.
Asher od poczatku, gdy tylko poznal Jewel wie, ze spotkalo ja cos zlego w przeszlosci ale malymi krokami stara sie do niej dotrzec i przekonac do siebie. Jego delikatnosc, cierpliwosc i trosklowosc byla bardzo wzruszajaca ale dzieki temu Jewel powoli sie przed nim otwierala i darzyla go zaufaniem.
Do polowy ksiazki bylo spokojnie i po za ich wzajemnymi relacjami niewiele sie dzialo, pozniej jednak akcja nabrala tempa, gdy Asher wyjechal na zawody MMA, w ktorych nagroda byly dwa miliony dolarow, a Jewel miala zeznawac w sadzie przed swoim oprawca. Polecam!

Asher od...

Nazywali go Tornado...i słusznie...bo nim był,a w szczególny sposób dla Jewel i jej demonów.Z nieprawdopodobną siłą zniszczył je...zniszczył kochając ,oddaną i bezwarunkową miłością ,dając bezpieczne schronienie podczas jej własnej burzy,która nieustannie czaiła się za rogiem aby uderzyć...ponownie.

Ona była dla niego przede wszystkim przyjacielem, który sprawiał, że śmiał się trochę głośniej,uśmiechał trochę szerzej.Sprawiała, że chciał żyć trochę lepiej.Była jego domem,spokojem...jego wszystkim.

KONIEC BAJKI - "brzydkiej" na początku i "ładnej" na końcu z "żyli długo i szczęśliwie".

Ona była dla niego przede wszystkim przyjacielem, który sprawiał, że...

Tu znalazłam wszystko co kocham.

Tu znalazłam wszystko co kocham.

• 2015
  • Romans