Here's To Falling

Here's To Falling
Amazon Digital Services
2015-04-17
2015-04-17

"Life knocks you down. It's going to, and you just got to turn around and get back up, hold on to me if you have to, but always get back up."

Cóż... książka piękna i trudna, ale przypadkowo sobie zaspoilerowałam, a co za tym idzie - cały element "CO?????" został mi odebrany. Ostatnio zdarza mi się to coraz częściej i chyba już w ogóle nie będę czytać opinii zanim nie przeczytam powieści.
"Here's to falling" jest baardzo smutną i momentami wręcz bardzo depesyjną książką. Pękało mi serce na myśl o tym co czuła Charlie przez ten cały czas, a mimo to wciąż walczyła. Jase był dla mnie trochę rozczarowujący, bo w moim mniemaniu mógł zrobić więcej.
To moje pierwsze spotkanie z Christine Zolendz i bardzo mi sie podobało, jak wykreowała postacie, ich efekt "opowiadania" dla czytelnika też był fajną odmianą, którą bardzo lubię, bo mam wtedy wrażenie, jakbym została zaproszona do tego aby tej historii "wysłuchać", a nie tak, jakbym czytała czyjś sekretny pamiętnik.
Gdyby nie spoiler myślę, że uroniłabym kilka łez, bo treśc jest naprawdę przejmująca, ale nie było mi o dane. Mimo wszystko jednak gorąco polecam - warto poświęcić jej te pare chwil.

• Po angielsku
  • - Ulubione -