Fall From Grace

Okładka książki Fall From Grace Christine Zolendz
Okładka książki Fall From Grace
Christine Zolendz Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Mad World (tom 1) fantasy, science fiction
Mad World (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2012-10-24
2012-10-24
fantasy romans paranormal romance

Pochłonęłam w jeden wieczór, perełka której należało szukać. Niektórym może przeszkadzać cała anielskość, ale mi wręcz przeciwnie. Jedyna zła wiadomość że nie ma kontynuacji serii w Polsce. Wstyd Polacy. Gorąco polecam.

Uwielbiam ją za inność !!!!!Godna polecenia :D

Uwielbiam ją za inność !!!!!Godna polecenia :D

2050

Piękna historia aniołów ,którzy szukają się przez tysiące lat,Selah jest skazana za karę żyć wiecznie na ziemi jako dusza żyjąca w ciałach różnych ludzi teraz jest w ciele Grace i cały czas szuka tego jednego Shamsiela, który został zesłany w raz z innymi aniołami do piekła, w poszukiwaniach cały czas towarzyszy jej archanioł Gabriel,twierdząc ,że jej ukochany jest tutaj na ziemi, Grace poznaje Shane,gra i śpiewa w kapeli rockowej, nie myśli o nim zbyt dobrze, jest bawidamkiem, ale Sahne się przy niej zmienia, gdy ktoś chce zabić ją, cały czas przy niej jest, chroni ją, jednak gdy Grace jest prawie umierająca i zapada w śpiączkę Gabriel zabiera jej dusze i pokazuje,że Shane jest Shamsielem,tak okazuje się,że najciemniej jest pod latarnią i gdy myślała,że Gabriel jej pomaga, to w rzeczywistości chce jej, ona jest wnuczką Mojżesza, jest jedyną , którą wysłuchał Bóg i ma wolną wolę i dzięki niej każdy upadły anioł może trafić do nieba,a gdyby ona była z nim mogliby rządzić niebem, co za drań. Prosi go o przysługę to wtedy będzie jego, czy Gabriel pomoże Grace i Shaneowi, a Selah przez to będzie musiała dotrzymać obietnicy, czy Shamsiel na to pozwoli, przecież szukali się przez tysiące lat, czy jednak w końcu będą razem? OBY .

Wow...
Książkę przeczytałam, w zasadzie to pochłonęłam w jakieś 4,5h. Nie było szansy bym się oderwała. Czytałam ją bez żadnej przerwy, a jak skończyłam to aż mi było z tego powodu przykro.
Cudowna książka, niezwykły temat, anioły w trochę innym wydaniu.
Nie od razu wiadomo o co chodzi poza tym, że Grace ma tajemnice i aż człowieka korci by przekartkować książkę aby ją odkryć.
Już się nie mogę doczekać chwili gdy złapię następne części.

Wow...
Cudowna książka, niezwykły temat, anioły w trochę innym wydaniu.

• Dysk
  • Anioły/ Demony